Úvod E-learning Prezentace Kontakt
Registrace/Přihlášení | O projektu | Forum * | Dotazník *

Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku ELUK elearning » O projektu » Monitorovací období udržitelnosti 2 | eluk

Monitorovací období udržitelnosti 2

V průběhu druhého roku udržitelnosti projektu, v období 9/2014-8/2015, docházelo k další práci s CS a její podpoře. Byli zapojeni a podpořeni další účastníci do systému – 15 subjektů. K technickému vylepšení systému došlo nejen na úrovni drobných zásahů a korekcí, ale především se do systému implementovala technologie ikonek FontAwesome pro nerastrové vylepšení obsahu o grafické prvky (symboly, ukazatele, piktogramy). Řešení má výhodu v tom, že je součástí písma a tudíž jsou obrázky zvětšovatelné, aniž by došlo k rozkostičkování hran. Ikonky FontAwesome mohou využít subjekty v kurzech pomocí syntaxe, tak i správce portálu pomocí modulu.

Při práci s CS jsme se zaměřili na podporu nové skupiny lidí, která s nástrojem ještě doposud nepracovala v rámci pilotního ověřování. Byl jim systém představen, vyzdvihnuty možnosti a výhody pro ně samotné. Stručná ukázka a zaškolení, založení účtu, ukázka ovládacího manuálu ke stažení a nabídnutá mailová/telefonická podpora byla součástí podpory nových účastníků z řad CS.

Podařilo se podpořit 15 vedoucích pracovníků firem. Devět žen a šest mužů. Úspěšně absolvovali test nad 85% a byl jim udělen certifikát.

Osvědčily se loňské zásahy a vylepšené, zejména v rámci zamezení neustálému opakování kurzu v případě nedokončení účastníkem. Stejně tak možnost během kurzu korigovat předchozí odpověď.

Díky kompresi přenášeného kodu a cachování se šetří datové linky a urychluje přenos k uživateli systému.

Po celý rok by zajištěn bezproblémový chod systému a online dostupností běžnou pro webové služby bez větších výpadků (>99,99% dostupnost online).

Během MZU2 došlo k upgrade operačních systémů na Windows10 a dalších aktualizacím programového vybavení s cílem zajistit aktuálnost a bezpečnost software.
 

CZ.1.07/3.2.06/03.0044


© 2024 Insion