Úvod E-learning Prezentace Kontakt
Registrace/Přihlášení | O projektu | Forum * | Dotazník *

Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku ELUK elearning » O projektu » Monitorovací období udržitelnosti 1 | eluk

Monitorovací období udržitelnosti 1

V průběhu prvního roku udržitelnosti projektu, v období 9/2013-8/2014, docházelo k další práci s CS a její podpoře. Rovněž byly vylepšeny některé funkce jak z hlediska uživatelského (účastnického), tak i technického.

Při práci s CS jsme se zaměřili na podporu dosavadní skupiny lidí, která s nástrojem pracovala již v rámci pilotního ověřování. Radili jsme s nastavením a správou účastníků, reagovali na dotazy ohledně přípravy kurzů a testů pro účastníky v oblasti obsahu, kde lze využít různé formátování a html obsah.

V rámci zkvalitnění služby se zamezilo neustálému opakování kurzu v případě nedokončení. Taková situace nastávala a existovalo potenciální riziko zneužívání možnosti kurz opakovat s cílem vylepšení svých výsledků.

Dále jsme přidali na základě připomínky a podnětu od podpořených osob praktickou funkci, která představuje vylepšení průběhu procházení kurzem. V případě vrácení se na předchozí otázku systém prezentuje již dříve vyplněnou odpověď a účastník tedy není nucen otázku kompletně řešit znovu.

Technicky byl vylepšen zdrojový kód a jeho minimalizace, aby byl přenos dat k uživateli co nejmenší a nejrychlejší. Přidány byly instrukce pro cáchování obsahu a obrázků, což usnadní a ulehčí využití datových linek.

Úspěchem je, že vzdělávací nástroj eluk.cz byl neustále v provozu bez větších výpadků (>99,99% dostupnost online) po celé zmíněné období a že ani účastnící nehlásily nějaké bugy či chybky ve funkčnosti nástroje. Ať již při tvorbě kurzů, tak ani při jejich řešení.
 

CZ.1.07/3.2.06/03.0044


© 2024 Insion